Color
Features
Style
Brand
Sort by
Aiden Medium Lift Chair Recliner w/Heat/Massage/Eclipse/HR/Lumbar
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33.5 × 45.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Red |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aiden |
| Features | Eclipse Tilt, Heat, Massage, Performance Fabric, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recliner |
Zecliner Model 2 Power Lift Rec with Power Headrest/Lumbar/Heat/Mass
| Dimensions | 42 × 40 × 44 in |
|---|---|
| Brand | Flexsteel |
| Color | Beige |
| Features | Fabric, Heat, Massage, Power Headrest, Power Lift, Power Lumbar, Power Recline |
| Style | Transitional |