Price filter
Color
Features
Style
Brand
Sort by
LEGENDS END STAND AS IS STOCK ONLY
LEGENDS END TABLE
Lindyn 6-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 609 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 131 × 171 × 38 in |
| Color | Fog, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 171″W x 131″D x 38″H |
Mahoney Chaise
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 35 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 62″D x 37″H |
Mahoney Full Sofa Sleeper
Mahoney Left-Arm Facing Full Sofa Sleeper
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 70 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 38″D x 37″H |
Mahoney Loveseat
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 53 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 53″W x 38″D x 37″H |
MANUAL RECLINER AS IS NO WARRANTY
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Midnight-Madness 2-Piece Sectional
Midnight-Madness 3-Piece Sectional
Midnight-Madness 3-Piece Sectional with Chaise
Midnight-Madness 4-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 408 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 121 × 151 × 40 in |
| Color | Grey, Onyx |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 151″W x 121″D x 40″H |
Monarch – Butterscotch Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Load more products
Loading...