Darcy Recliner
| Weight | 102.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 42 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber, Recliner |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 42″D x 42″H |
Darcy Loveseat
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 64 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 64″W x 37″D x 37″H |
Darcy Sofa
| Weight | 126 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 87 × 37 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 87″W x 37″D x 37″H |