Color
Features
Style
Brand
Sort by
1750-69 Raleigh Swivel Chair
| Dimensions | 34 × 31 × 35 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Raleigh |
Knight – Robust Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
| Dimensions | 38 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Robust |
| Style | Contemporary |
| Collection | Knight |
Loren 2910-69 Swivel Chair
| Dimensions | 37 × 31 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor |
| Style | Transitional |
| Collection | Loren |
Knox 6M00-04N Chair & a Half w/Nails
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey |
| Detail Color | Medium Brown Finish |
| Style | Transitional |
| Collection | Knox |
3320-71 Pierce Swivel Glider
| Dimensions | 36 × 35 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Pierce |
Jasper Fabric Chair
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 40 × 37 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Jasper |
Thornton Fabric Chair
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 40 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |