Color
Features
Style
Brand
Sort by
Maxon Place Oversized Swivel Accent Chair
| Weight | 63 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 56 × 35 in |
| Color | Grey, Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 55″D x 35″H |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
AMISH WORKS 194 SLEIGHBACK GLIDER
AMISH WORKS 194 SLEIGHBACK GLIDER FAWN
2220 Push Back Wing Chair Recliner
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 42 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Manual, Push Back Recliner, Recline |
| Additional Info | Wing Chairs |
AMISH WORKS 195 FOUR POST GLIDER
AMISH WORKS 296 HIGH BACK MISSION GLIDER
Philip Chair
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
3C04 Jakson Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Loren Chair
Brett Chair
Load more products
Loading...