Color
Features
Style
Brand
Sort by
Maya Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Maya |
Smyrna Chair
| Dimensions | 38 × 38 × 35 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Smyrna |
Brett Chair With Nails
| Dimensions | 38 × 43 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Brett |
Loren 2910-69 Swivel Chair
| Dimensions | 37 × 31 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor |
| Style | Transitional |
| Collection | Loren |
Knox Chair
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown Finish |
| Style | Transitional |
| Collection | Knox |
Mahoney Chaise
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 35 × 37 in |
| Color | Brown, Chocolate |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 62″D x 37″H |
Brett Chair
| Dimensions | 38 × 43 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Brett |
Barolo – Vintage Whiskey Leather Swivel Club Chair
| Dimensions | 27.5 × 31 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Vintage Whiskey |
| Style | Transitional |
| Collection | Barolo |
Knight – Robust Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
| Dimensions | 38 × 34 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Robust |
| Style | Contemporary |
| Collection | Knight |
Parklynn Oversized Chair
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 47 × 38 in |
| Color | Brown, Desert |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 40″D x 38″H |
Lonoke Oversized Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 46 × 40 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 38″D x 40″H |
3C04 Jakson Chair
| Dimensions | 36 × 32 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Cooper 6C00-04 Chair & a Half
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Paxton 3B04 Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...