Color
Features
Style
Brand
Sort by
AMISH WORKS 194 SLEIGHBACK GLIDER FAWN
AMISH WORKS 195 FOUR POST GLIDER
Angie Chair
Barolo – Lyric Sage Swivel Club Chair
Barolo – Vintage Brown Leather Swivel Club Chair
Cooper 6C00-04 Chair & a Half
| Dimensions | 41 × 44 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor |
| Features | Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Dramatic Oversized Chair
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 36 in |
| Color | Granite, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 42″D x 36″H |
Gardiner Oversized Chair
| Weight | 100 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 51 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 51″W x 41″D x 40″H |
Jayne Park Oversized Chair
| Weight | 112 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 51 × 42 in |
| Color | Brown, Pecan |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 51″W x 45″D x 42″H |
Knight – Robust Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
Lonoke Oversized Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 46 × 40 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 38″D x 40″H |
Mahoney Chaise
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 35 × 37 in |
| Color | Brown, Pebble |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 35″W x 62″D x 37″H |
Paxton 3B04 Chair
| Dimensions | 39 × 39 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...