Sort by
McKenzie Solid Wood 4‑Drawer Desk
Starmore 63″ Home Office Desk
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 63 × 32.5 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 63″W x 28″D x 33″H |
Freedan 48″ Home Office Desk
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 47.75 × 30 in |
| Color | Brown, Grayish Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 48″W x 24″D x 30″H |