Maya Medium
| Dimensions | 42 × 37.5 × 46 in |
|---|---|
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Midnight |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Heat, Lift, Power, Reclining, Storage, Swedish Massage, Upholstered, USB, Wireless Charger |
| Style | Casual |
Cooper – Shadow Brown Manual Triple Reclining Sofa
| Dimensions | 38.5 × 83.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shadow Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cooper |
| Features | Reclining |
Cooper – Shadow Brown Manual Reclining Console Loveseat
| Dimensions | 38.5 × 75 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shadow Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cooper |
| Features | Cupholders, Reclining, Storage, USB Charging |