Lackawanna Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Black |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Malibu Large Storage Ottoman
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Storage |
| Style | Transitional |
Malibu Ottoman
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Multicolor |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Morrison Wall Recliner-SILVER
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 36.5 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Features | Customizable, Recline, Wall Hugger |
| Style | Transitional |
Philip Chair
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Philip Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Pinnacle Rocking Recliner -NAVY
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Navy |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker |
Reed Rocking Recliner- NAVY
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Navy |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Rosalie Loveseat
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric |
Rosalie Ottoman
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric |
Rosalie Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Tan |
| Style | Traditional |
| Features | Customizable, Fabric |
Seneca Falls Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |