- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Randell Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |