Pigeonford Wall Art
$199.99 Original price was: $199.99.$149.95Current price is: $149.95.
In stock
Please fill in the fields below with the shipping destination details in order to calculate the shipping cost.
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Bear's Item ID:000083234070
Description
Your contemporary cool aesthetic isn’t complete without this wall art. Taking an abstract approach, it ties together different decorative elements with its varying tones in shades from spice to teal. Reflective of your refined taste, this simply sleek piece elevates your space with ease.
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.38 × 39.38 × 39.38 in |
| Color | Blue, Brown, Multi, Orange, Red/Burgundy, White, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 1″D x 39″H |
"*" indicates required fields
Related products
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 33 in |
| Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Robbinsdale Queen Sleigh Bed with Storage
| Weight | 283 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 95.13 × 65.38 × 57 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 65.5″W x 95″D x 57″H |
Lettner Queen Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Grey, Light Gray |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67.75″W x 91.50″D x 60″H |
Norman Wyatt Home Flowers For Lola II Framed Textured Print
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Daxonport Wall Art
Joely Wall Art
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 30 × 60 in |
| Color | Blue, Blue/Tan, Brown, White |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 30″W x 2″D x 60″H |
Tree Lines I Framed Wall Art
| Dimensions | 54 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Brown, White |
| Features | Canvas |
| Style | Rustic |