View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
BRISTOL DINING CHAIR AM/CG
Boardernest Coffee Table with 4 Stools
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.13 × 40.13 × 18 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 40″D x 18″H |
Trinell Nightstand
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.18 × 24.72 × 29.65 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 25″W x 17″D x 30″H |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Hawthorn Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 37 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Recliner, Rocker |
| Style | Transitional |
Trinell Full Panel Headboard
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3.46 × 57.6 × 53.74 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 58″W x 4″D x 54″H |
2 Drawer Sofa Table – Mita
Viper 172-59-21 Lift Chair
| Dimensions | 42 × 35 × 40 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Features | Fabric, Lift, Power, Recliner, Upholstered |
| Style | Casual |
O’Phannon 2-Piece Sectional with Chaise
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 125 × 38 in |
| Color | Grey, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 125″W x 86″D x 38″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |



