Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
First Base Reclining Loveseat
| Weight | 153 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 61 × 41 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 40″D x 41″H |
Collage Rocking Recliner-MOCHA
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Rocker |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
| Detail Color | Mocha |
Valebeck Counter Height Barstool
| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 19.25 × 24.38 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Leather Match, Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 19″D x 24″H |
Stonemeade Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67″W x 41″D x 39″H |
High Profile Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 94 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 94″W x 45″D x 41″H |
Brinxton Nightstand
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.55 × 23.82 × 29.45 in |
| Color | Charcoal, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 16″D x 30″H |
Charlie Sofa
Bernadate Floor Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 61.13 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 61″H |
Dalton – Lucky Charcoal 6 Pc Package T (811lph, 810, 850, 840t, 860, 811rph)
Wolfridge Power Reclining Loveseat
| Weight | 306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 75 × 42 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 42″D x 42″H |



