View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Alphons Reclining Loveseat
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 70 × 41 in |
| Color | Briar, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 41″D x 41″H |
Storm Performance® Pillow – Standard / 3.0
Concrete Body Table Lamp
| Dimensions | 15 × 15 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Grey |
| Features | Concrete |
| Style | Traditional |
Brooks Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Light Brown |
| Features | Customizable, Manual Recline, Recline |
| Style | Casual |
| Detail Color | TWIG |
Wimmings Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 16.13 × 26.25 in |
| Color | Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Resin |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 16″W x 10″D x 26″H |
Alphons Reclining Sofa
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 93 × 41 in |
| Color | Brown, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 93″W x 41″D x 41″H |
Magalie Table Lamp
| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 23.13 in |
| Color | Antique Silver Finish, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 15″W x 15″D x 23″H |
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Blake – Desert Taupe Manual Reclining Console Loveseat
Oranford 5′ x 7′ Rug
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |



