View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gardiner Sofa Chaise
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 101 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 101″W x 63″D x 40″H |
Radius – Florence Heron – Powered By Freemotion Power Cordless Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Florence Heron |
| Style | Contemporary |
| Collection | Radius |
| Features | Cordless, Glider, Leather, Power Recliner, Swivel |
Dovetail Night Stand Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Dorrinson 60″ TV Stand
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17.5 × 60 × 27.75 in |
| Color | Grey, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 18″D x 28″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Diedrick Lantern (Set of 2)
| Weight | 4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5.5 × 5.5 × 19 in |
| Color | Brown, Gray/Black, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Medium |
| Shape | Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 6″W x 6″D x 19″H |
Loren Chair
Sanginlane 2 Drawer Nightstand
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.41 in |
| Color | Brown, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Lanceburg Twin over Twin Bunk Bed with Ladder
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.63 × 78.13 × 64.88 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 78″W x 42″D x 65″H |
Morrison Reclining Loveseat-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |



