View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black/Gray |
| Detail Color | RS Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Polaris – Kahlua Power Recliner
| Dimensions | 41 × 40 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Kahlua |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
First Base Reclining Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 41 in |
| Color | Grey, Gunmetal |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 40″D x 41″H |
Darcy Recliner
| Weight | 102.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33 × 42 in |
| Color | Cobblestone, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Microfiber, Recliner |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 42″D x 42″H |
Monroe Sectional
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Falls Creek Firm Pillow Top Hybrid
$1,197.95 – $1,257.95Price range: $1,197.95 through $1,257.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Brooks Reclining Loveseat
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 63 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Light Brown |
| Detail Color | TWIG |
| Style | Contemporary |
| Collection | Brooks |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |



