You may be interested in…
Cooper – Shadow Brown Manual Triple Reclining Sofa
| Dimensions | 38.5 × 83.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shadow Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cooper |
| Features | Reclining |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |