View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gardiner Sofa Chaise
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 101 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 101″W x 63″D x 40″H |
Sharon Hills Firm Smooth Top Hybrid
$748.95 – $1,199.95Price range: $748.95 through $1,199.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dovetail Queen Poster Bed W/ 6×6 FB Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Tan |
| Features | Wood |
| Style | Craftsman, Farmhouse |
Comfo Back Adirondack Chair BY-SG
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Polyethylene, Wood |
| Style | Casual |
Dalton – Lucky Charcoal 6 Pc Package T (811lph, 810, 850, 840t, 860, 811rph)
Romantic Magnolias Textured Framed Print
Wolfridge Power Reclining Sofa
| Weight | 330 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 86 × 42 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 42″D x 42″H |
Clarkland Table Lamp (Set of 2)
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 12.88 × 12.88 × 23.5 in |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Features | Ceramic |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 13″W x 13″D x 24″H |



