View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Bernadate Floor Lamp
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 61.13 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Resin |
| Shade | Light |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 18″W x 18″D x 61″H |
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Dramatic Oversized Chair
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 44 × 36 in |
| Color | Granite, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 44″W x 42″D x 36″H |
Sedgefield Rocker Recliner
| Brand | Best Home Furnishings |
|---|---|
| Color | White |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
Power Sofa Shown in Butternut Color (212-36-18)
Haven High Leg Push Back Reclining Chair
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 35 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Heather |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Push Back Recliner, Recliner |
Nerviano Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 34 × 33 in |
| Color | Chocolate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Wall Hugger |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Comfo Back Recycled Plastic Single Glider
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Tyler Creek Coffee Table with Lift Top
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 46 × 19.5 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 46″W x 26″D x 20″H |



