View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Deanlee Table (Set of 3)
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.38 × 34.38 × 17.5 in |
| Color | Brown, Grayish Brown/Black, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 34″W x 34″D x 18″H |
Navi Queen Sofa Sleeper
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 89 × 39 in |
| Color | Grey, Smoke |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 89″W x 38″D x 39″H |
Valebeck Chairside End Table
| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 25 in |
| Color | Black/Brown, Brown |
| Style | Farmhouse |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 17″D x 25″H |
Trinell Bedroom Mirror
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2.64 × 40.08 × 37.36 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Glass, Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 41″W x 3″D x 38″H |
Trouper Power Reclining Sofa W/ Headrest & Lumbar
| Weight | 246 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Lumbar, Power Recline |
Stoneland Reclining Sofa
| Weight | 233 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |
Zekeman 5’3″ x 7’7″ Rug
| Weight | 16.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91 × 63 × 0.43 in |
| Color | Black/Cream/Gray, Brown, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’3″W x 7’7″D |
Braxton 4450 Queen Sleeper Sofa
| Dimensions | 75 × 35 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Overnight Sofa |
| Color | Ceramic |
| Features | Fabric, Sleeper, Upholstered |
| Style | Transitional |
SimpleJoy Sofa
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 83 × 40 in |
| Color | Blue, Navy |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 83″W x 38″D x 40″H |



