View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Serta iComfort Elana Firm
$1,099.95 – $2,099.95Price range: $1,099.95 through $2,099.95
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
First Base Recliner
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 37 × 41 in |
| Color | Brown, Gunmetal |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 37″W x 40″D x 41″H |
DELUXE FRAME ( QUEEN/KING/CALKING)
6 DRAWER ELLISON CHEST AS IS NO WARRANTY
Mercer High Leg Power Recliner w/ Headrest
| Weight | 103.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 32 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Pebble |
| Features | Customizable, Fabric, Power Headrest, Power Recline, Recline |
| Style | Transitional |
Robbinsdale Panel Bed
| Weight | 249 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 91.38 × 67.75 × 60 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
High Profile Sofa
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 94 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 94″W x 45″D x 41″H |
AMISH WORKS 196 HIGH BACK SWIVEL GLIDER
LMCO Home Bungalow Chest – 5 Drawer Dover Grey/Folkstone
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Cottage, Farmhouse |
| Features | Wood |
| Collection | Bungalow |
Lanceburg Twin over Twin Bunk Bed with Ladder
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.63 × 78.13 × 64.88 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 78″W x 42″D x 65″H |



