Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Valebeck Dining Server
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 18″D x 38″H |
Oranford 5′ x 7′ Rug
| Weight | 34.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
Next-Gen DuraPella Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 75 × 43 in |
| Color | Grey, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 40″D x 43″H |
Reed Wall Recliner- WALNUT
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Walnut |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Bolanburg Chairside End Table
| Weight | 37 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.13 × 14 × 24.13 in |
| Color | Brown, Two-tone, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 24″D x 24″H |
Burkhaus Coffee Table
| Weight | 140 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20.13 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 52″W x 28″D x 20″H |
Wynne Rocking Recliner- STONE
| Weight | 81 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Contemporary |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
2492 ACCENT CHAIR
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 41 in |
| Brand | Decor Rest |
| Features | Fabric, Stationary |
| Additional Info | Upholstered Chairs |
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
Tallenger Bar Height Bar Stool
| Weight | 29.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.63 × 19 × 44.25 in |
| Color | Beige, Brown |
| Style | Casual |
| Features | Fabric, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 24″D x 44″H |



