View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Cambridge L5 FIRM
$1,599.95 – $2,199.95Price range: $1,599.95 through $2,199.95
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Innerspring, Memory Foam |
| Brand | White Dove |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Taylow Table Lamp
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 23.5 in |
| Color | Gray, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Glass |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 14″W x 14″D x 24″H |
Ullswater Framed Print Under Glass
| Dimensions | 1 × 42 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Style Craft |
| Color | Blue, Brown |
| Features | Glass |
| Style | Transitional |
SimpleJoy Recliner
| Weight | 106 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 40 in |
| Color | Brown, Sand |
| Style | Casual |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 40″W x 42″D x 40″H |
Saria Table Lamp
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8.88 × 19 × 29 in |
| Color | Antique Silver Finish, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal |
| Shape | Round |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 19″W x 9″D x 29″H |
Flow Cuddle Curve Pillow – 0.0
Brantley 5636 Loveseat
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Antique White, Grey, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric |
Paquita Wall Clock
Cambeck Nightstand
| Weight | 45 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.31 × 21.69 × 24.37 in |
| Color | White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 22″W x 16″D x 25″H |
Platform Full Roll Slats
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 71 × 53.38 × 0.63 in |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 53″W x 71″D x 1″H |



