Collage Rocking Recliner
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29.5 × 39.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Contemporary |
| Collection | Collage |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |