Angie Sofa
Aspen Performance® Pillow – Standard / 0.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 4.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 1.0
| Weight | 6.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.25 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Aspen Performance® Pillow – Standard / 2.0
| Weight | 7.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 16 × 5.75 in |
| Brand | Bedgear |
| Color | Gray |
| Collection | Aspen |
| Features | Breathable, Conforming Support, Moisture Wicking, Removable Cover |
Beautyrest World Class
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 15.25 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Hybrid |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Beautyrest World Class
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 16.25 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Plush |
| Mattress Type | Pillow Top |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Beautyrest World Class
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 14.5 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Medium |
| Mattress Type | Hybrid |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Beautyrest World Class
| Weight | 69.58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74.5 × 38 × 15.75 in |
| Brand | Beautyrest |
| Color | Gray |
| Mattress Size | California King, Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
| Collection | Beautyrest World Class |
| Mattress Comfort | Medium |
| Mattress Type | Pillow Top |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page