- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Gladiator – Sky Power Zero Gravity Recliner
| Dimensions | 40 × 42 × 40.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Blue |
| Detail Color | Sky |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gladiator |
| Features | Power Headrest, Power Recliner, USB Charging, Zero Gravity |
Jay Reclining Sofa
| Weight | 192 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86.6 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Jay |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |