Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Dove Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Dove Grey |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |