Pinnacle Rocking Recliner -GRAPHITE
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Graphite, Gray |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Rocker |
Pinnacle Wall Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Recliner, Wall Hugger |
Reed Rocking Recliner-WALNUT
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Walnut |
| Features | Customizable, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Reed Wall Recliner-NAVY
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Manual Recline, Recline, Wall Hugger |
| Style | Casual, Traditional, Transitional |
Brantley 5636 Loveseat
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Antique White, Grey, Tan |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric |
Brett 2255 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Brett Chair
Cassian Reclining Sofa
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 86 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Detail Color | Suede |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |