- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Trouper Reclining Sofa
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 85 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Performance Fabric, Reclining Furniture |
Trouper Reclining Loveseat W/ Console
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Cupholders, Performance Fabric, Reclining Furniture, Storage |
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |