Ashley Gallery @ The Outlet
Trinell Full Bookcase Headboard
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 60.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 10″D x 50″H |
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9.88 × 60.16 × 49.02 in |
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 61″W x 10″D x 50″H |