Color
Features
Style
Brand
Sort by
Simplicity Paxton Sofa
| Dimensions | 39 × 80 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Simplicity |
Brett 2255 Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Philip Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Transitional |
| Features | Customizable, Fabric |
Maya Sofa SAGANAGA SAGE FD
| Dimensions | 39 × 91 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Maya |
Maya Sofa
| Dimensions | 39 × 91 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Maya |
Angie Sofa
| Dimensions | 35 × 83 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Angie |
Hawthorn Reclining Sofa
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 83 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Stone |
| Features | Customizable, Fabric, Reclining Furniture |
| Style | Traditional |
Stoneland Power Reclining Sofa
| Weight | 251 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 90 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 90″W x 41″D x 42″H |
Double Reclining Sofa 173-30-20
| Brand | HomeStretch |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Simplicity Jones Sofa
| Dimensions | 38 × 72 × 38 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | Simplicity |
Cooper – Shadow Brown Manual Triple Reclining Sofa
| Dimensions | 38.5 × 83.5 × 42.5 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Shadow Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Cooper |
| Features | Reclining |
Angie Sofa
| Brand | England Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary, Modern |
Blake – Desert Taupe Manual Reclining Sofa
| Dimensions | 43.3 × 88.2 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Desert taupe |
| Style | Transitional |
| Collection | Blake |
Wolfridge Power Reclining Sofa
| Weight | 330 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 86 × 42 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 86″W x 42″D x 42″H |
Biscoe Power Reclining Sofa w/Power Headrest
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 88 × 42 in |
| Color | Grey, Pewter |
| Style | Contemporary |
| Features | Next-Gen Nuvella™, Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB Charging, Zero Gravity |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 88″W x 43″D x 42″H |
Load more products
Loading...