Color
Features
Style
Brand
Sort by
EASTON POWER ZERO GRAVITY RECLINER WITH POWER HEADREAST AND LUMBAR-STEAMBOAT BROWN
| Brand | Parker House |
|---|
223 SKYWALKER LOVE SEAT 223-26-21
| Dimensions | 43 × 78 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | 223 SKYWALKER |
Double Reclining Loveseat 173-20-20
| Brand | HomeStretch |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
122 DEL MAR LOVE SEAT 122-23-17
| Dimensions | 40 × 78 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | 122 DEL MAR |
Alphons Reclining Loveseat
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 70 × 41 in |
| Color | Brown, Putty |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 70″W x 41″D x 41″H |
Blake – Desert Taupe Manual Reclining Console Loveseat
| Dimensions | 43.7 × 77.6 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Desert taupe |
| Style | Transitional |
| Collection | Blake |
Smyrna Loveseat
| Dimensions | 38 × 60 × 35 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Smyrna |
High Profile Loveseat
| Weight | 139 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 68 × 41 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 45″D x 41″H |
Frohn Reclining Loveseat with Console
| Weight | 209 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 80 × 42 in |
| Color | Graphite, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 80″W x 40″D x 42″H |
Bolsena Loveseat
| Weight | 108 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 62 × 36 in |
| Color | Brown, Caramel |
| Style | Contemporary |
| Features | Leather Match |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 62″W x 38″D x 36″H |
Gauntlet Reclining Loveseat with Console
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 67 × 40 in |
| Color | Grey, Sterling |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Reclining Furniture, Storage |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67″W x 39″D x 40″H |
Stonemeade Loveseat
| Weight | 114 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 39 in |
| Color | Brown, Nutmeg |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 67″W x 41″D x 39″H |
239 KNOCKOUT LOVE SEAT 239-26-14
| Dimensions | 41 × 79 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Granite |
| Detail Color | Granite |
| Style | Contemporary |
| Collection | 239 KNOCKOUT |
Trouper Reclining Loveseat W/ Console
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 77 × 41.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sable |
| Style | Contemporary |
| Features | Cupholders, Performance Fabric, Reclining Furniture, Storage |
Polaris – Bizmark Grey Power Reclining Loveseat w/ Power HR
| Dimensions | 41 × 64 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Gray |
| Detail Color | Bizmark Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Performance Fabric, Power Headrest, Power Recline, USB |
Load more products
Loading...