Color
Features
Style
Brand
Sort by
AMISH WORKS 10-296 GLIDING OTTOMAN
Barolo – Lyric Sage Swivel Club Chair
| Dimensions | 29 × 32.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Green |
| Detail Color | Lyric Sage |
Monarch – Butterscotch Manual Reclining Swivel Chair And Ottoman
| Dimensions | 36 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Butterscotch |
| Style | Contemporary |
| Collection | Monarch |
Thornton Fabric Chair and a Half
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 54 × 38 in |
| Brand | Flexsteel |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Thornton |
Brett Chair With Nails
| Dimensions | 38 × 43 × 37 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Brett |
Knox Chair
| Dimensions | 42 × 53 × 40 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Brown Finish |
| Style | Transitional |
| Collection | Knox |
Parklynn Oversized Chair
| Weight | 107 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 47 × 38 in |
| Color | Brown, Desert |
| Style | Traditional |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 47″W x 40″D x 38″H |
5304LNR Salem Leather Chair with Nails
| Dimensions | 39 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Multicolor, Tan |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Nailheads, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |