Sort by
Sausalito 72″ Bookcase-SL6972.WKY
| Brand | Legends Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Transitional |
Joshua Creek 72” Bookcase-JC6672.BNW
| Brand | Legends Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Joshua Creek 60″ Bookcase JC6660.BNW
| Brand | Legends Furniture |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Wood |
| Style | Farmhouse |
Mckenzie 24″w X 48″h Bookcase
| Dimensions | 13.375 × 26.5 × 48 in |
|---|---|
| Brand | Whittier Wood |
| Color | Gray |
| Detail Color | Fieldstone |
| Style | Transitional |
| Collection | McKenzie |
Joshua Creek 48″ Bookcase
| Weight | 54 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 32 × 48 in |
| Brand | Legends Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood |
| Style | Modern Rustic |
| Collection | Joshua Creek |
Americana Modern – Denim Etagere Bookcase
| Dimensions | 14 × 32 × 76 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Blue |
| Detail Color | Denim |
| Style | Transitional |
| Collection | Americana Modern |