Sort by
Valebeck Dining Server
| Weight | 159 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 38 in |
| Color | Brown, White, White/Brown |
| Style | Casual |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 60″W x 18″D x 38″H |
Kona Grove Wine Pantry Cabinet
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 60 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Kona |
Robbinsdale Dining Server
| Weight | 183 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 36 in |
| Color | Antique White, White |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 56″W x 18″D x 36″H |
Americana Modern Dining Bar Open Hutch 64 In.
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Metal, Storage, Wood |
| Style | Transitional |
Americana Modern Dining Buffet Server
| Brand | Parker House |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Poplar, Storage, Wood, wood veneer |
| Style | Casual, Modern, Transitional |