Sort by
Tyler Creek Counter Height 7 Piece Dining Table SET
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 36.25 in |
| Color | Black/Gray, Brown/Beige |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
Madison County 4PC Sofa Console Dining Table Set
| Weight | 113.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 78 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Barnwood |
| Style | Rustic Farmhouse |
| Collection | Madison County |
Fairview 4PC Sofa Console
| Weight | 109.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Fairview Oak |
| Style | Transitional |
| Collection | Fairview |
Gleanville 6 Piece Dining Table SET
| Weight | 96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 36 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Light Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
Carlyle Crossing 4pc Sofa Counter Table Dining Set
| Weight | 96.8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 36 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Carlyle |
SADIE BAR TABLE 42”AND 2 BICYCLE BAR STOOLS
| Brand | Nest Home Collection |
|---|---|
| Features | Leather |
Robbinsdale Counter Height Dining Table and 4 Barstools
| Color | Antique White, White |
|---|---|
| Style | Casual |
| Brand | Ashley Furniture |
Ralene Dining Extension Table SET
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78.13 × 42 × 30 in |
| Color | Brown/Beige, Medium Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |