- Shopping cart
- Checkout
- Order complete
You may be interested in…
Randell Rocking Recliner- SMOKE
| Weight | 98 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 45.5 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Randell |
| Detail Color | Storm |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |
217 COSMO LOVE SEAT 217-26-21
| Dimensions | 42 × 82 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO RECLINER 217-96-21
| Dimensions | 45 × 43 × 44 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |
217 COSMO SOFA 217-36-21
| Dimensions | 42 × 92 × 43 in |
|---|---|
| Brand | HomeStretch |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Collection | 217 COSMO |
| Features | Fabric |