Comfo Back Swivel Glider AM-BK
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Gemini – Butterscotch Leather Manual Swivel Glider Recliner
Gemini – Rouge Leather Manual Swivel Glider Recliner
Wynne Swivel Gliding Recliner -SAGE
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sage |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Glider, Recliner, Swivel |
EZ6X00 Swivel Gliding Recliner
| Dimensions | 38 × 32 × 42 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Recline, Swivel, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Radius – Krypton Power Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 38 × 41 × 41 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Krypton |
| Style | Contemporary |
| Collection | Radius |
| Features | Glider, Power Recliner, Swivel |
Comfo Back Glider WW-CB
| Brand | Berlin Gardens |
|---|---|
| Color | Black, Brown |
| Features | Glider, Polyethylene, Swivel, Wood |
| Style | Casual |
Gemini Ivory Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 35 × 31 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Ivory |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Recline, Swivel |
| Style | Transitional |