You may be interested in…
Gemini – Robust Leather Manual Swivel Glider Recliner
| Dimensions | 35 × 31 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Parker House |
| Color | Brown |
| Detail Color | Robust |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gemini Leather |
| Features | Customizable, Glider, Leather, Recliner, Swivel |
Kodie Rocking Recliner
| Weight | 84.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33.5 × 45 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | THUNDER |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kodie |
| Features | Customizable, Recliner, Rocker |