Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Avenal Park Sofa
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 97 × 40 in |
| Color | Flannel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 97″W x 40″D x 40″H |
Plymouth Gray Rectangular Coffee Table
Stonemeade Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 42 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 39″D x 42″H |
Porter Queen Panel Bed
| Weight | 209 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88.25 × 67.81 × 60.25 in |
| Color | Brown, Rustic Brown |
| Style | Casual |
| Features | Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 68″W x 88.25″D x 60.25″H |
Jembeth 5′ x 7′ Rug
| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 84 × 60 × 1.18 in |
| Color | Brown, Grey, Multi, Yellow |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shape | Rectangle |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 5’W x 7’D |
3M06 Maya Loveseat
| Dimensions | 39 × 65 × 39 in |
|---|---|
| Brand | England Furniture |
| Color | Grey, Multicolor |
| Features | Customizable, Fabric, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Newellen Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 40 in |
| Color | Brown, Hemp |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 39″D x 40″H |
Wynne Swivel Gliding Recliner -SAGE
| Weight | 115 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 31.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Sage |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Glider, Recliner, Swivel |
Chloe 100% Cotton Tufted Chenille Lightweight Throw With Fringe Tassel Grey
| Dimensions | 60 × 50 in |
|---|---|
| Brand | Olliix |
| Color | Grey |
| Features | Fabric |
| Style | Traditional, Vintage |
Burkhaus End Table
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 26 × 23 in |
| Color | Brown, White, White/Dark Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 26″W x 24″D x 23″H |



