Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
Gardiner Sofa Chaise
| Weight | 204 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 101 × 40 in |
| Color | Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 101″W x 63″D x 40″H |
Morrison POWER Reclining Loveseat W/ HEADREST & LUMBAR-INDIGO
| Weight | 156 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 63.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Indigo |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Reclining Furniture |
Blue Lagoon Nights Medium
$788.95 – $1,198.95Price range: $788.95 through $1,198.95
| Mattress Size | Full, King, Queen, Twin, Twin XL |
|---|---|
| Mattress Comfort | Medium |
| Mattress Type | Innerspring |
| Brand | Serta |
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Stonemeade Recliner
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 42 in |
| Color | Brown, Taupe |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 33″W x 39″D x 42″H |
Garnilly Table (Set of 3)
| Weight | 147 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 35.5 × 17.13 in |
| Color | Grey, White, Whitewash |
| Style | Contemporary |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 36″D x 17″H |
Maire Table Lamp
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 25 in |
| Color | Black/Gold Finish, Grey |
| Style | Casual |
| Features | Metal |
| Shade | Dark |
| Shape | Square |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 15″W x 15″D x 25″H |
Wolfridge Power Reclining Loveseat
| Weight | 306 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 75 × 42 in |
| Color | Brindle, Brown |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 75″W x 42″D x 42″H |
Frohn Recliner
Newellen Recliner
| Weight | 103 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 36 × 40 in |
| Color | Brown, Hemp |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Medium |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 36″W x 39″D x 40″H |
Willowton Nightstand
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15.75 × 23.74 × 25.67 in |
| Color | Brown, White, Whitewash |
| Style | Casual |
| Features | Marble/Stone and/or Stone Like, Wood Products and Other |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 24″W x 16″D x 26″H |



