Promotions
View our gallery to see our BIG values!
Item's You'll Love
Save now to elevate the style and comfort of your space.
239 KNOCKOUT SOFA 239-36-14
5023 ~ Bedford Chairside Cabinet Table
Storm Performance® Pillow – Standard / 2.0
Stoneland Power Reclining Loveseat with Console
| Weight | 245 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 82 × 42 in |
| Color | Brown, Fossil |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 82″W x 41″D x 42″H |
Barnsana Power Recliner
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 39 × 40 in |
| Color | Gravel, Grey |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric |
| Shade | Light |
| Brand | Ashley Furniture |
| Dimensions | 39″W x 41″D x 40″H |
Next-Gen DuraPella Power Recliner
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 41.5 × 42 in |
| Color | Black/Gray, Slate |
| Style | Contemporary |
| Features | Fabric, Faux Leather, Power Headrest, Power Recliner, USB Charging, Wall Saver, Zero Gravity |
| Shade | Dark |
| Brand | Ashley Furniture |



